Kite Safari Grenadyny

Program  Kite  Safari  GRENADYNY  2014

Początek rejsu:           Grenada – Port Louis Marina

Zakończenie rejsu:     Grenada – Port Louis Marina

Odwiedzane wyspy: 

Sandy Island, Mayreau, Mopion, Petit St. Vincent, Frigate Island,  Palm Island, Tobago Cays, Union Island, Carriacou, Grenada.

Dzień 1

Krótki przejazd z lotniska na Grenadzie do portu jachtowego Port Louis Marina, niedaleko stolicy wyspy St Georges - najnowszej i najnowocześniejszej mariny na Karaibach. Tam czekać nasz katamaran.                            

Dzień 2

Poranna odprawa załogi i rejs na bezludną wysepkę Sandy Island z piekną , piaszczystą plażą. Nocleg na bojach cumowniczych przy Sandy Island.

Dzień 3

Rejs na wyspę Union Island (odprawa celna i paszportowa). Postój w stolicy Clifton, kolorowym karaibskim miasteczku z piękna laguną .

Dzień 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13

Odwiedzać będziemy najlepsze spoty w tej części Grenadyn.

Będą to między innymi: Clifton na Union Island, Mayreau, Tobago Cays, Mopion, Palm Island. Decyzja w jakiej kolejności będziemy je odwiedzać i jak długo będziemy zatrzymywali się w jednym miejscu, zależeć będzie od warunków wiatrowych i preferencji uczestników rejsu.

Będziemy też zwiedzać okoliczne wyspy, wylegiwać się na plażach, nurkować, żeglować i spływać kajtami z wiatrem (downwind).

Dzień 13

Odprawa celna i paszportowa na wyspie Union Island. Następnie rejs na wyspę Carriacou. Nocleg na kotwicy w zatoce przy miasteczku Hillsborough.

Dzień 14

Rejs na wyspę Grenada, postój w Port Louis Marina niedaleko stolicy wyspy - St Georges.

Dzień 15

Zakończenie rejsu i powrót z Grenady.

 

Grenadyny 1 Grenadyny 2
Grenadyny 4 Grenadyny 6