Witamy na naszej stronie - Rejsy po Karaibach - i zapraszamy na rejs ku Wyspom Szczęśliwym.....

                  

Zapraszamy na rejsy po Karaibach, a nawet dalej......

Wakacje pod żaglami na Karaibach i Południowym Pacyfiku!!!

Mamy największe doświadczenie w organizacji rejsów po Karaibach, zorganizowaliśmy już ich ponad 150.

Mamy dwa jachty, katamaran typu LEOPARD 46, na którym organizujemy rejsy po Karaibach, oraz luksusowy jacht typu OYSTER 56, którym właśnie żeglujemy dokoła świata w ramach prestiżowej, światowej imprezy OYSTER WORLD RALLY 2017-2019 (szczegóły na naszej nowej stronie: www.sail-shanties.com).

Nasz katamaran "Shanties" jest większy, lepiej utrzymany i wyposażony niż katamarany, na których organizują rejsy inne firmy. 

Nasz skipper zna Karaiby jak nikt inny. 

Mamy znakomite referencje i niskie ceny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

             Czy spałeś już kiedyś na pokładzie pod rozgwieżdżonym niebem? W zapachu ciepłej, wilgotnej nocy? Otulony pluskiem fali za burtą, czując powolny rozkołys wodnej przestrzeni? Spędziłeś wieczór na pokładzie przy dźwiękach gitary  i żeglarskiej pieśni? Wypoczywałeś w pełni bez poczucia winy? Oglądałeś tęczę zawieszoną w wodnym pyle, lecącym z odkosu fali dziobowej? Patrzyłeś na kojący lazur mórz południa i zanurzałeś się w nim, odkrywając kolejny, bajkowy świat raf koralowych? Wygrzewałeś się na gorącym piasku pod palmami kołysanymi łagodnym tchnieniem pasatu?  Gadałeś ze sobą potem w samotnym dumaniu na dziobie lub przy sterze, znajdując rzeczywiste proporcje i miejsce dla swoich lądowych spraw?

Jeśli nie, wszystko to może stać się Twoim udziałem już niedługo...

 • Po zorganizowaniu ponad 100 rejsów po Brtyjskich Wyspach Dziewiczych postanowiliśmy wydać swój własny, żeglarski przewodnik po tym akwenie. "Mój Przewodnik po Brytyjskich Wyspach Dziewiczych" można zamówić pisząc do nas na info@rejsy-po-karaibach.pl.

 • Opinie naszych Klientów

  • Ahoj, Proszę o przekazanie wszystkim zainteresowanych podziękowań dla kapitana Gabriela Kani za wspólny rejs po Karaibach (03.03-17.03 2019). Jestem bardzo zadowolony zarówno z zaplanowanej trasy, logistyki, jak i samego przebiegu rejsu. Pomimo młodego wieku jest on bardzo doświadczonym żeglarzem, prowadzi jacht bardzo pewnie i bezpiecznie oraz zwraca uwagę na komfort załogi (w końcu chodziło tu o jachting rekreacyjny, a nie wyczyn). Dbałość o jacht – wzorowa. W relacjach interpersonalnych dość zasadniczy i stanowczy, zwłaszcza jeżeli chodzi o kwestie związane z bezpieczeństwem. Chętnie popłynę z nim w kolejny rejs. Pozdrawiam Emil

   Emil

  • [...] gdyby nie Piotrek to różnie mogłoby być ;) dał radę, zwłaszcza ratując nas z opresji wszelakich. No i jest świetnym kompanem podróży. Jednak żeby nie było tak slodko to zabrakło delfinów! ;) Kapitalne wakacje, z całą pewnością będę polecać dalej.

   Agata

  • Gorąco polecam! Byłam, sprawdziłam, doświadczyłam, a co niektórzy wiedzą, że jestem wymagająca, zatem mogę rekomendować. Bardzo profesjonalna firma wraz z kpt. Jackiem Reschke i Jego ogromnym doświadczeniem żeglarskim, wyjątkową odpowiedzialnością za załogę, bardzo dobrą znajomością tamtych zwyczajów i rejonów, która pozwalała np. dopłynąć do najtrudniejszych miejsc, aby np. przez kilka godzin mieć bezludną wyspę na wyłączną \"własność\", z Jego niesamowitą dbałością o szczegóły, w tym estetyczne np. kwiaty w wazonie do każdej kolacji spędzonej na jachcie, poczuciem humoru, wyjątkową kulturą osobistą oraz możliwością podyskutowania o kondycji wszechświata, nie tylko przy starannie dobranej muzyce przy wschodach i zachodach słońca, ale też przy rewelacyjnie przygotowanych przez Jacka drinkach. Najlepszą opinią dla rejsu z Jackiem niech jest to, że ostatniego dnia siedząc na dziobie katamaranu i obserwując zachód słońca popłynęły mi łzy. Oczywiście wrócę tam .....

   Julita z Warszawy

  • Ha! Ha! Ha! Piszesz, ze ludzie boja sie brac dzieci na rejsy zeglarskie??? Do tej pory, ja sie dziwilam, ze ludzie w ogole CHCA jezdzic na rejsy zeglarskie!!!! A powaznie mowiac... roznioslo sie wsrod naszych znajomych, jakie mielismy wakacje. Mialam chyba najlepsze wakacje w zyciu na tych \"wyspach szczesliwych\" - relaks, spokoj, fantastyczna przyroda, slonce i rum - oto recepta na szczescie.

   Iwona z Chicago

  • Po raz pierwszy bylismy na rejsie, gdzie gary i kurs byly mniej wazne od dobrego samopoczucia zalogi. Bawilismy sie caly czas doskonale, chwilami jak w przedszkolu, co nie przynioslo ujmy ani Kapitanowi, ani Banderze, ani nikomu z nas. Dlatego ten rejs byl jakby z kosmosu. Jeszcze raz dziekujemy za nasze Karaiby, za Shanties, goraca pogode, takiez rytmy i za Ciebie-nasza ostoje w kazdej chwili.

   Joasia z Warszawy

  • Witaj Jacku Kapitanie, Nasz Kapitanie. Mimo, iż powoli trzeba wracać do szarości, nie możemy się otrząsnąć z tej feerii barw i wrażeń, których udziałem staliśmy się dzięki Tobie. Za to wszystko niskie ukłony i podziękowania. Bez Ciebie, Twojej opieki, organizacji i profesjonalnej znajomości tematu Karaibów nie poznalibyśmy pewnie połowy tych wspaniałości. Dziękujemy za tę cudowną „nudę” na plażach, wyspach, za rolę barmana na stopniach rufy wspaniałego katamaranu i za namawianie nas do wycieczek po ciekawych miejscach, chociaż czasem się nie chciało. Już zaczynamy zbierać fundusze na następny rejs „życia” z Tobą. Pozdrawiamy

   Piotr i Marian z załogą

  • Drogi Jacku, Chcielismy Tobie ogromnie podziękować! Za atmosferę, którą wyczarowywałeś z każdą, kolejną zatoką z zachodem słońca godnym uwiecznienia, za wyspy z jedną palmą, za poczucie bezpieczeństwa na łódce, za wiedzę i historię miejsc widzianych, za Twoje żeglarskie opowieści, którymi dzielę się z moją rodziną, przyjaciółmi, za te zupełnie fantastyczne momenty po prostu bycia na Shanties, gwiaździste noce na siatce i wyborny rum Santa Lucia z \'glutami\':) Mimo upływu paru miesięcy, wyprawa po Karaibach, na niezapomnianej Shanties - przewija się w naszych wspomnieniach bardzo, bardzo często:) sama nie wiem, jak to wszystko się udało - grupa ludzi (większość sobie nieznanych), z różnych środowisk, z odmiennym sposobem zarządzania własnym wolnym czasem, spotyka się u Ciebie na łódce, na Karaibach i przez 2 tygodnie - zapomina o całej reszcie świata.. po prostu - DZIĘKUJĘ:)

   Dagmara i Marcin

 • Polecamy rownież rejsy organizowane przez naszych przyjaciół !

  ZBYSZEK JAŁOCHA  organizuje rejsy po Europie, Afryce i Arktyce na dużym (20 m), stalowym, wyprawowym jachcie typu Challenge 57 „Nashachata II”. Jego strona: www.conceptsailing.pl.

  Stowarzyszenie Concept Sailing