Rejsy Rodzinne

Rejsy rodzinne

Zapraszamy na wyjatkowa forme spotkan rodzinnych pod zaglami (zlotow, uroczystosci rodzinnych). Jest to  wspaniala okazja do spotkan, szczegolniedla rodzin mieszkajacych w roznych czesciach swiata. Jest to wreszcie okazja na dlugie, wieczorne rozmowy i szansa do nawiazania blizszych kontaktow.

Inna forma rejsu rodzinnego to rejs przeznaczony jest dla rodzin z dziećmi.

W rejsach rodzinnych zeglujemy po najbardziej atrakcyjnym i bezpiecznym rejonie Karaibow - Brytyjskich Wyspach Dziewiczych.

W dzisiejszych czasach intensywnego życia zawodowego, absorbujących działań biznesowych, wielogodzinnego dnia pracy i częstych wyjazdów służbowych coraz mniej czasu poświęcamy rodzinie, a szczególnie dzieciom. Proponowane rejsy rodzinne pozwalają znacząco nadrobić te zaległości. Samo przebywanie ze sobą, na pokładzie niewielkiego choć wygodnego jachtu, wspólne żeglowanie, pływanie, nurkowanie, wycieczki po wyspach, czas na rozmowy, których brakuje w domu to już wspaniale i oryginalne rodzinne wakacje. W dodatku w tropikalnym klimacie, wśród raf koralowych, i w jednym z najbardziej atrakcyjnych regionów świata. Wakacje życia! Nie przegap tej okazji!

Zapomnijcie o chorobie morskiej! Pływamy po osłoniętych, spokojnych, bezpiecznych wodach ( 3 do 5 godzin dziennie), w bliskiej odległości od lądu. Konstrukcja katamarana (dwa kadłuby) zmniejsza przechyły i kiwanie praktycznie do zera.

Dla dzieci przewidujemy również dodatkowe atrakcje, w rodzaju:

  • Nauka wiązania podstawowych węzłów żeglarskich.
  • Pływanie pontonem z przyczepnym silnikiem.
  • Nauka nurkowania z maską i rurką.
  • Bal i zabawy pirackie.