Your Heading

Karaibskie rejsy integracyjne i nagrodowe dla firm

Zapraszamy na wyjątkową, bardzo skuteczną i przyjemną formę integracji jaką jest rejs integracyjny duzym, wygodnym katamaranem. Nasze rejsy sa szczegolnie atrakcyjne, poniewaz zeglujemy po bajkowych, tropikalnych wyspach Karaibach. Rejsy integracyjne dla firm to przede wszystkim wspaniała zabawa z dala od codziennych problemów, pełnionych funkcji i monotonii życia codziennego...
Podczas rejsu jesteśmy sobie równi, mamy ten sam cel do realizacji, stajemy się zespołem, który płynie by wygrać i osiągnąć założony cel...
Z nami przełamiesz wszelkie blokady i bariery poznając kolegów z zespołu na nowo, zupełnie z innej perspektywy. Podczas rejsu gdy jesteście klilka dni na tak małej powierzchni nie można udawać kogoś kim się nie jest, nie możesz mieć swoich odrębnych celów do realizacji, jesteś niezbędnym ogniwem do realizacji celu jaki postawimy przed grupą.
Podczas rejsu budujemy entuzjazm i motywacje do wpólnego działania. Powstaje większe zaufanie w grupie a także większa tolerancja i wzajemna życzliwość.

Rejsy nagrodowe to propozycja dla firm chcących wyróżnić swoich najlepszych pracowników. Proponujemy żeglarskie wyprawy w ciekawe i aktakcyjne zakatki Wysp Karaibaskich. Organizując taką wyprawę pełną przygód i wrażeń można spełnić marzenia swoich pracowników i zmotywować ich do dalszej efektywnej pracy. Wakacje pod zaglami w tropikach karaibow dostarczają nieporównanie skuteczniejszych niż gotówka czy nagrody rzeczowe bodźców do pracy, a zarazem służą wzbogaceniu wiedzy uczestników. Integrują zespoły, służą zacieśnianiu więzów przyjaźni i owocują wzrostem lojalności wobec firmy. Przynoszą więc korzyści zarówno pracownikom jak i pracodawcom. Wyjazd tego typu przynosi ogromne korzyści pod względem pogłębienia i utrzymania wspaniałej atmosfery pomiędzy pracownikami firmy.