Rejsy z dziećmi

Rejsy z dziećmi.

Polecamy zabranie na rejs dzieci. Najmłodsze, które z nami pływały miały tylko 4 lata! Po Brytyjskich Wyspach Dziewiczych żeglujemy głównie po osłoniętych, spokojnych wodach w bliskiej odległości od brzegu i tylko po 2 do 3 godzin dziennie. Jest to pływanie spokojne i bardzo bezpieczne. Największą atrakcją dla dzieci są zabawy w wodzie i na plaży, pływanie pontonem, oraz snorklowanie.

W dzisiejszych czasach intensywnego życia zawodowego, rozwijających się dynamicznie biznesów i częstych wyjazdów służbowych, coraz mniej czasu poświęcamy rodzinie, a szczególnie naszym dzieciom. Nasze rejsy rodzinne pozwalają przynajmniej w części nadrobić te zaległości. Samo przebywanie ze sobą na pokładzie niewielkiego jachtu, wspólne żeglowanie,  pływanie, nurkowanie, wycieczki po wyspie czy budowa zamków z piasku na plaży, to już wspaniałe rodzinne wakacje. A jeszcze dodanie do tego tropikalnego otoczenia, błękitnej, krystalicznie czystej wody, idealnej pogody, malowniczych palm oraz  bajkowych raf koralowych powoduje, że mogą stać się one Waszymi wakacjami życia.

Nie przegapcie tej okazji!!!

Dla dzieci przewidujemy również dodatkowe atrakcje, takie jak:

  • Nauka wiązania podstawowych węzłów żeglarskich.
  • Pływanie pontonem z przyczepnym sinikiem.
  • Nauka snorklowania z maską i rurką.

Prosimy o przywiezienie ze sobą dziecięcych rozmiarów kamizelek ratunkowych. Na jachcie mamy komplet kamizelek ale niestety nie posiadamy wszystkich rozmiarów dla dzieci. To samo ze sprzętem do snorklowania, mamy wiele kompletów, ale nie we wszystkich rozmiarach.

Nawigacja