Nasze czartery

Katamaran  „SHANTIES” koszty czarteru

Czarter katamaranu „Shanties” razem ze skiperem.

Jest to najlepsza forma czarteru. Kapitan zajmuje się obsługą jachtu (uczestnicy rejsu pomagają, jeśli mają na to ochotę). Załoga przygotowuje sobie na jachcie śniadanie i lunch, jedząc kolację w lokalnych restauracjach.

Koszt czarteru jachtu z kapitanem (listopad - kwiecień) na 7 dni - $6000, na 12 dni - $8500, na 14 dni - $9500.

Koszt czarteru jachtu z kapitanem (maj - pazdziernik) na 7 dni - $5000, na 12 dni - $7500, na 14 dni - $8500

(Dla porównania, koszt czarteru takiego samego katamaranu bez kapitana na 8 dni z lokalnej firmy czarterowej to ok. $ 8500).

Maksymalna ilość osób - 8, plus kapitan. Uczestnicy rejsu śpią w czterech 2-osobowych kabinach. Każda kabina ma prywatną łazienkę. 

Czarterujący pokrywa wszystkie koszty eksploatacji jachtu podczas rejsu (paliwo, woda), koszty postojów w marinach, opłat turystycznych i celnych oraz koszt sprzątania jachtu po rejsie (razem ok. $1000 za tydzien).

Załoga robi na własny koszt zaprowiantowanie rejsu i przygotowuje sobie samodzielnie posiłki, lub też korzysta z lokalnych restauracji. Podczas rejsu skiper jest na utrzymaniu załogi.

Uwagi:

Koszt czarteru w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku jest wyższy o 25%.

Koszt czarteru na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych jest wyzszy o 10%.

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany kapitana.

Program poszczególnych rejsów ustala kapitan po uzgodnieniu z załogą, jednak o ostataczniej trasie, ilości i kolejności odwiedzanych wysp decyduje kapitan.

Na początku rejsu pobierany jest zwrotny depozyt w wysokości $100 od osoby na pokrycie kosztów napraw ewentualnych uszkodzeń jachtu z winy uczestnika.

 

Nawigacja